Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 240W |
| Capacity | 1-2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 24V |
| Brand Name | ZARTSEN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.