Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Electric Kettle |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Heating Speed | 5 Minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Feature | 360 Degree Rotational Base, CordLess |
| Power (W) | 1500W |
| Capacity | 1.7L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | Sunled |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.