Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.472 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 1000W(Included)-1500W(Not Included) |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.