Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | Mar-12 |
| Shell Material | Glass |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | no |
| Style | Electric Tea Service Set |
| Certification | CE |
| Material | Glass |
| Heating Speed | <4 minutes |
| Function | Anti-dry Protection, Temperature control |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | 950-1200ml |
| Heating Method | Heating Coil |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.