Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | CCC |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | 1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Category | Smart |
Instock
There are no reviews yet.