Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.878 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 21 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 10w |
| Capacity | 1.5L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | BMAD |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.