Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 42 cm |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Model Number | YT-304CPUW |
| Style | Electric Kettle |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Scale Mark | Kettle Mark |
| Heating Speed | <4 minutes |
| Function | Anti-dry Protection |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | 5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| model | YT-304CPUW |
Instock
There are no reviews yet.