Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 38 × 28 cm |
| Shell Material | Glass |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | NP3 |
| Style | Intelligent Electric Kettle |
| Certification | CCC, ce |
| Material | Food Grade PP |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 800W |
| Capacity | 1.2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Heating Power | 800W |
| Drying power | 120W |
| Disinfection power | 500W |
| Body material | high borosilicate glass |
Instock
There are no reviews yet.