Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 13 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | <1L, 1.4L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | NoEnName_Null, moosen or |
| Origin | Mainland China |
| Drinkware Type | Vacuum Flasks Thermoses |
| Applicable People | All |
| Thermal Insulation Performance | 12-24 hours |
| Bottle Type | Vacuum |
| Shape | HANDGRIP |
| Occasion | Back to School, Sport riding, Outdoor, travel |
| Design Style | Minimalist |
| Production | Vacuum Flasks |
| Metal Type | Stainless |
| Feature | PORTABLE, Business, , Large Capacity, Stocked |
| Place of Origin | , |
| Model Number | MKB307 |
| Product name | Stainless insulated |
| Cup body material | 304 stainless inside |
| Lid material | Stainless and PP and silica gel |
| Color | , black, red |
| Packaging | White carton or made |
| Structure | Double wall stainless |
| HSCODE | 9617001900 |
Instock
There are no reviews yet.