Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CCC |
| Power (W) | 1500W(Included)-2000W(Not Included) |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 220V |
| Electric kettle type | Conventional electric kettle |
| Number of pot layers | double layer |
| capacity | 1.5L |
| Additional features | Anti-dry burning, overheating protection, automatic power failure |
| Electric kettle heating speed | 4 minutes (inclusive) -6 minutes (inclusive) |
| power | 1500W |
Instock
There are no reviews yet.