Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 26 × 26 cm |
| Time to market | 2018 |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Thermal Insulation Electric Kettle |
| Certification | ce |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Scale Mark | Scale Window |
| Heating Speed | 6-10 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | Yes |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 750W |
| Capacity | >2L |
| Heating Method | Electric heating tube |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HOZYAUSHKA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.