Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Heating Speed | <4 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function, Overheat Protection, Anti-dry Protection, Smartphone control, Water level indication, Temperature control, Temperature support, Digital display, Sound signal, Shutdown when removed |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 110W |
| Capacity | >2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.