Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine brand | FLUMOT |
| Model | CMR60 |
| voltage | 220V |
| colour | white |
| Usage | Semi-automatic |
| Intelligent type | other |
| Applicable Place | household |
| Pump Pressure | 4bar and below |
| function | Italian-style fully automatic |
| Color classification | Off white |
Instock
There are no reviews yet.