Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 27 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V-240V |
| Power (W) | 350W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| brand | WUXEY |
| Model | DL-7400 |
| Color classification | Titanium Grey |
| Usage | Semi-automatic |
| voltage | 220V |
| function | Italian semi-automatic |
| Water tank capacity | 1.5L |
Instock
There are no reviews yet.