Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine brand | SUPOR |
| Model | SW-CFP201 |
| voltage | 220V |
| How to use | semi-automatic |
| Production enterprise | Zhejiang Shaoxing Supor Home Products Co., Ltd. |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| Warranty period | Twelve months. |
| function | Italian semi-automatic |
| 3C certificate number | 2022010717501164 |
Instock
There are no reviews yet.