Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Voltage (V) | 220V-240V, 220V-240V |
| Function | Cafe American |
| Type | Espresso Coffee Maker, Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | <5 cups, 5 cups |
| Brand Name | HAOYUNMA, Vieruodis |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Extra power | 1350W |
| Water tank capacity | 800ml |
| pressure | 19bar |
| Body material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.