Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 41 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V-240V |
| Power (W) | >299W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Capacity (Cup) | 5-10 cups |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine brand | Gmilley |
| Model | CRM3007L |
| place of origin | Chinese mainland |
| province | Guangdong Province |
| prefecture | Foshan |
| voltage | 220V |
| How to use | semi-automatic |
| Production enterprise | Guangdong Gemilai Intelligent Technology Co., Ltd. |
| function | Italian semi-automatic |
| 3C certificate number | 2023190717011675 |
Instock
There are no reviews yet.