Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 17 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Cup) | 5-10 cups, Max.80 ml |
| Brand Name | OIMG, OEM |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | PCM03 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 7.99×2.72inch |
| Housing Material | Aluminum |
| Power (W) | 90 |
| Voltage (V) | 5 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Espresso Coffee Maker, Multi-type |
| Function | Single Service, Brew System, temprature control, Programmable |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | usb |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Model | PCM03 |
| Pressure | 20bar |
| Weight | 640g |
| Power Supply | Battery (7800mAh) |
| Power | 90w |
| Voltage | 5v |
| Appropriate types | Powder/Capsule |
Instock
There are no reviews yet.