Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 350W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Type | Drip coffee maker |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | zelsoya |
| ZELSOYA Model | KJ |
| Origin | Mainland China |
| name | drip filter coffee machine |
| power | 450w |
| Water tank capacity: | 300ML |
| Product size: | 230*175*230mm |
| function | Intelligent anti-dry burning |
Instock
There are no reviews yet.