Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 60 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | >299W |
| Function | Espresso |
| Certification | CE |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | >16 cups |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China, China |
| Name | Coffee Roaster |
| Power | 4800W |
| Voltage | 110V/220V |
| Size | 150*90*160CM |
| Weight | 145/176KG |
Instock
There are no reviews yet.