Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine brand | Bear/Bear |
| Model | KFJ-N12L8 |
| voltage | 220V |
| How to use | semi-automatic |
| function | Italian semi-automatic |
| Color classification | Light green, light yellow. |
Instock
There are no reviews yet.