Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Capacity (Cup) | 8-10 cups |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.