Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 18 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V-240V |
| Power (W) | >299W |
| Certification | CE |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | KIQUNE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.