Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 80 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| placement method | Horizontal |
Instock
There are no reviews yet.