Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 29 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V, 240 |
| Power (W) | 14w, 600, 600 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Free spare parts, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric, Electric |
| App-Controlled | NO, NO |
| Private Mold | Yes, Yes |
| Structure | Stand / Table |
| Housing | DIE-CAST ALUMINUM |
| Mixing Bowl Material | stainless steel |
| Feature | Beater Ejector Button, Bowl-Lift Design, Cordless, Tilt-Head Design |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 41.1CM*29.7CM*41.7CM |
| Mixing Bowl Capacity | 5.7 |
| Number of Speed Settings | 8 |
| Place of Origin | Guangdong, China, Guangdong, China |
| Model Number | MK-3701ED |
| Capacity | 5.7L S.S .BOWL |
| Color | Customized Color |
| OEM / ODM | Accetable |
Instock
There are no reviews yet.