Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 66 × 61 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Accessories | Dough Hook, Mixing Bowl |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Feature | Tilt-Head Design |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Brand Name | XMSJ, Caiguan |
| Origin | Mainland China |
| Power | 1000w |
| Voltage | 220v |
| Core Components | Motor |
| Warranty Of Core Components | 1 Year |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Showroom Location | None |
| Applicable Industries | Food & Beverage Factory, Restaurant, Food Shop, Food & Beverage Shops |
| Condition | New |
Instock
There are no reviews yet.