Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 27 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product Name: | Chef Machine |
| Power: | 1200W |
| Voltage: | 220/50HZ |
| Barrel material: | 304 stainless steel |
| Gear: | 6th gear |
| Capacity: | 5L |
| Net weight: | 5kg |
| Size: | 348 * 228 * 278MM |
Instock
There are no reviews yet.