Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Structure | Stand / Table |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 150w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/SUPOR |
| Model | SHM02 |
| placement method | desktop |
| voltage | 220V |
| number of accessories | 2 pieces |
| capacity | 3.5L |
| net weight | 2.8kg |
| power | 150W |
Instock
There are no reviews yet.