Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 52 × 31 cm |
| Number of Speed Settings | 6 |
| Mixing Bowl Capacity | 4L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 40*21*48cm |
| Accessories | Flat Beater, Dough Hook, Mixing Bowl, Wire Whip |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | Plastic |
| Structure | Stand / Table |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000w |
| Brand Name | CANIVIDOR |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.