Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 28 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 6 gear |
| Accessories | Mixing Bowl |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | E-1063A-5L |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1300W |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Power | 1300W |
| Weight | 6KG |
| Size | 15*30*30cm |
| Rated capacity | 5L |
| Gear design | 6 gear + P gear |
| To | Lian |
Instock
There are no reviews yet.