Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 2 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 240*290*300MM 240*290*330MM |
| Accessories | Mixing Bowl |
| Housing | Plastic |
| Model Number | F8bB |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE, GS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 176W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Mixing Bowl Material | Stainless Steel |
| product name | Dough Mixer |
| model | F8bB |
| power | 200W |
| Voltage | 220V |
| material | 304 stainless steel |
| capacity | 3.5L 5L 7L |
Instock
There are no reviews yet.