Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Structure | Stand / Table |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | LIVEN/LIVEN |
| Model | HMJ-D5036 |
| Food contact material | 304 stainless steel |
| placement method | desktop |
| voltage | 220V |
| number of accessories | 5 pieces |
| capacity | 5L |
| net weight | 4.1kg |
| item number | HMJ-D5036 |
| place of origin | Chinese mainland |
| material | stainless steel |
| power | 200W |
Instock
There are no reviews yet.