Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 11 |
| Mixing Bowl Capacity | 7L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 16.85×8.27×15.43inch |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Mixing Bowl, Wire Whip |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | Alloy |
| Model Number | DY-CSJ06 |
| Feature | Beater Ejector Button |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 7L |
Instock
There are no reviews yet.