Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.279 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 125W Speed 1300 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 15.5x10cm |
| Accessories | Wire Whip |
| Housing | Plastic |
| Model Number | Egg Beater |
| Structure | Hand Held |
| Certification | none, NONE |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | VKTECH |
| Origin | Mainland China |
| Mini Electric Whisk | Handheld Mixer Egg Beater Set |
| Stainless Steel Egg Whisk | Wireless Food Blender Tool |
Instock
There are no reviews yet.