Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 6 |
| Accessories | Dough Hook, Wire Whip |
| Housing | Alloy |
| Feature | Beater Ejector Button |
| Structure | Hand Held |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Body material | Metal |
| Usage | Handheld |
Instock
There are no reviews yet.