Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 32 × 41 cm |
| Capacity | 350ml |
| Number of Speed Settings | 0-33RPM |
| Mixing Bowl Capacity | 4000mL |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 230*200*400 |
| Accessories | Pouring Shield |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 4000mL |
| Feature | CordLess |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 60w |
| Brand Name | ISSAC MACHINE.COM |
| Origin | Mainland China |
| volume | 4000ml |
Instock
There are no reviews yet.