Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 42 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 6 speed |
| Mixing Bowl Capacity | 7L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 380*200*370mm |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Wire Whip |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | D-102 |
| Feature | Beater Ejector Button, Bowl-Lift Design, CordLess, Tilt-Head Design |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220 |
| Power (W) | 1500w |
| Brand Name | HPH2O |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.