Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | Atuwebo |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.