Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 32 × 39 cm |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | 3L |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 12.6*11.8*14.5 |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | > 2.001L |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Wheatgrass Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1w |
| Capacity | >2500ml |
| Brand Name | MYLEI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.