Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.417 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | 1 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 18000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 14x10x22 |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | none |
| Power (W) | 150w |
| Capacity | 400ml |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.