Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.899 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Y03 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Hand Held |
| Power (W) | 40 |
| Capacity | 500ml |
| Brand Name | Zoeydam |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.