Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.287 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Housing Material | Plastic |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Mini |
| Certification | CE |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.