Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 120 × 230 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE |
| Power (W) | >800W |
| Capacity | 1001-1500ml |
| Brand Name | KOAL |
| Origin | Mainland China |
| Function1 | pressed juice extractor machine |
| Function2 | commercial hydraulic juice press machine |
| Function3 | lemon juice press |
| Function4 | juice cold pressed machine |
| Function5 | cold press juice machine home |
| Function6 | juice presse machine |
| Function7 | industrial apple juice press equipment |
| Function8 | pineapple juicer machine |
| Function9 | cold juicing machine press |
| Function10 | pomegranate juice press |
Instock
There are no reviews yet.