Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 15.03"D x 11.77"W x 7.69"H |
| Shape of Charging Port | Round |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | Manual |
| Power (W) | 100w |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Special Feature | Metal-Free Filter Mesh, Whole Fruit Processing |
| Finish Type | Accent Pewter |
| Material | Tritan |
| Recommended Uses For Product | Apple, Carrot, Celery, Watermelon, Wheatgrass, Grapefruit, Ginger, Cuc |
| Blade Material | Blade Material |
| Item Weight | 7.04 pounds |
Instock
There are no reviews yet.