Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | DL-802 |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Other |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | Other |
| Power (W) | Other |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product number | GL1170 |
| Name | orange juicer |
| Juice cup capacity | 500ml |
| Power cord length | 1.2m |
| Body material | plastic |
| Smart Type | Does not support intelligence |
| Size | 22.8*19.5*24cm |
Instock
There are no reviews yet.