Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | Blender bottle 8S |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Ice Crushing, Milk Shake |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | KPKP |
| Origin | Mainland China |
| Portable Blender capacity | 380ml |
| Travel bottle features | portable, charging, mini |
| Bouteille Mixeur battery | 4000mAh |
Instock
There are no reviews yet.