Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 cm |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1w |
| Capacity | <500ml, 1.6 gal/6L |
| Brand Name | VEVOR, VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Inner Bucket Size | 7.1 x 5.9 in/18 x 15 cm |
| Outer Bucket Size | 8.7 x 5.1 in/22 x 13 cm |
| Product Weight | 9.7 lbs/4.4 kg |
| Product Dimensions | 11.8 x 12.6 x 16.9 in/30 x 32 x 43 cm |
Instock
There are no reviews yet.