Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 33 cm |
| Power (W) | 1 |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | US(Origin) |
| Manufacturer | SharkNinja |
| Watts | 1200 W |
| Model | BN700 |
| Brand | Ninja |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 6.75 x 9.00 x 17.50 Inches |
Instock
There are no reviews yet.