Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Dish Washer Safe, Juicing, Meat Mincing, Dry Grinding, Milk Shake, Meat Grinding |
| Speed Adjustment | >Two Gear |
| Certification | CE, ROHS |
| Power (W) | 600W |
| Capacity | 1500ml |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Blender | Blender |
| spices | spices |
Instock
There are no reviews yet.