Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <200W, 400 |
| Capacity | <500ml, 500 ML |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Return and Replacement |
| Warranty | None |
| Energy Efficiency Rating | NO |
| Operating Language | English |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | Vehicle Power Supply |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Portable Juicer |
| Blade Material | Stainless steel |
| Housing Material | Stainless steel |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 27*90*33CM |
| Voltage (V) | 110/220 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | multi-functional juicer |
| Heat Preservation Function | NO |
| Product Name | multi-functional juicer |
| Usage | Kitchen Appliance Juicer Machine |
| Material | ABS+ Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Keyword | Portable Mini Fruit Juicer |
| Feature | Easy Handling |
| Juicer type | Squeezing Slow Juicer |
| Logo | Customized Logo Availabled |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
Instock
There are no reviews yet.